TJK

3 290

TJK

Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğince düzenlenen ve bakanlıktan alınan izinler sonucunda at yarışı yaptıran kurum TJK olarak bilinmektedir. Osmanlı’ya kadar geçmişi uzanan bir kulüp olmasına rağmen bugünkü halini alması için ilk adım 1950 yılında atılmıştır. 1950 yılında Cumhurbaşkanı ve Başbakan kapsamında verilen onaylan sonucunda kulüp haline gelmiştir. Kulübün ilk başkanı ise; Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu’dur. Karaosmanoğlu, görevde 6 yıl kalmış ve 1956 yılında görevinden ayrılmıştır. Günümüze kadar 25 ayrı başkanlık dönemi geçiren kulübe bugün Yasin Kadri Ekinci başkanlık yapmaktadır. Daha önce 2011 yılında göreve gelip 2012 yılında ayrılan Ekinci, bu sefer 2015 yılında göreve gelmiştir ve hala göreve devam etmektedir.

Her ilde ayrı olarak bulunan idman pistleri bulunmaktadır. TJK tarafından yönetilen TJK İdman Pisti bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Jokeylerin gerçekleştirdiği koşuları ve yüzdelik dilimlerini Jokey İstatistikleri sayfasından görebilirsiniz. Daha kolay arama yapabilmek için jokey adını ya da şehrini girmeniz de mümkündür.

Orijin Sorgulama sayfası üzerinden atların yaşı, annesi ve babasını, sahibinin adını ve daha birçok bilgiyi elde edebilirsiniz. Böylece hangi atı seçeceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Orijin Analizi sayfası sayesinde hangi atların hangi atların neler yapabildiğine erişebilirsiniz. Bu tür bilgileri öğrenmeniz sonucunda kuponunuzu bilinçli şekilde doldurarak kazanç oranınızı arttırabilirsiniz.

İngiltere’de yer alan Chepstow Hipodromu’nda oynanan yarışlar ve sonuçlar hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam ediniz. Yurtdışı kaynaklı bu yarışları sizlerle paylaşmaktayız.

İngiltere’de bulunan Wolverhampton Hipodromu’nda oynanan Altılıları sizlerle paylaşmaktayız. Hem gurbetçilerimizi ilgilendiren, hem de ülkemizden oynamak isteyen kişiler için iyi bir rehber olacaktır.

Kanada Woodbine yarışları birçok kişi tarafından takip ediliyor. Biz de bu yüzden Woodbine için oynanan yarışları sizlere analiz ederek detaylı bilgi veriyoruz.

Kempton Park İngiltere yarışlarını merak ediyor ve birçok yerde yanlış analizler buluyorsanız doğru yerdesiniz.  Artık tüm İngiltere yarışlarında olduğu gibi Kempton Park yarışlarında da doğru tahminler sizleri bekliyor olacak.

3 Yorum
  1. […] TJK TvCanlı İzle […]

Yorum Yap

Gizliliğiniz için E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.