Kupon Hesaplama

0 35

Kupon Hesaplama

Şansına güvenen kişilerin ve şansıyla hareket etmek isteyen altılı ganyan taraftarları internet üzerinden ücretsiz olarak kupon hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama yapmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan ilki; hesaplama yapmak istediğiniz online siteyi güvenilir siteler arasından seçmeli, ikincisi de bilgileri kuponunuzdaki gibi doğru şekilde doldurmalısınız. Ancak sizi bu noktada daha fazla bekletmeden altılı ganyan kupon hesaplama konusunda güvenilir olan sitemizden bahsetmek istiyoruz. Sitemizden ücretsiz olarak kuponlarınızı hesaplamanız mümkündür. Böylece kazancınızı henüz elinize almadan bile bir sürpriz yaşamak zorunda kalmazsınız. Sitemizde kuponunuzu hesaplayabilmek için aşağıda bahsettiğimiz adımları uygulayın. Aşağıdaki adımları eksiksiz uygulamanız halinde kısa sürede hesaplama yapabilirsiniz.

Altılı Ganyan Kupon Hesaplama Adımları Nelerdir?

  • 6 ayak için de ayrı ayrı yazmış olduğunuz at sayısını girmeniz gerekmektedir.
  • Diyelim ki; altı ayaktan 5 tanesini oynadığınız. Bu durumda 1. Ayağa 1 yazınız ve diğer ayaklara hangi at sayısını kuponunuzda belirttiyseniz onu girmeniz gerekiyor. Başka bir örnek daha vermek gerekirse; diyelim ki, 6 ayaktan 4 tanesini gerçek kuponunuzda oynadınız. Bu durumda 1 ve 2. Ayağa 1 rakamını yazın. Sonrasındaki ayaklara girdiğiniz at sayılarını yazınız.
  • İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler için 0.06 kuruş yazmanız lazım. Diyarbakır, Elazığ gibi daha Doğu iller ve yurtdışı içi 0.05 kuruş birim fiyatı vardır. Bu tablo çerçevesinde kupon hesaplama yapınız.

Yorum Yap

Gizliliğiniz için E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.