GANYANADAM 8 MART İZMİR TAHMİNLERİ

439

1.AYAK: ŞİFNE EFESİ, KELEŞHAN VE HANIM SULTAN LİDERLİĞİ ALACAK. BUNLARA URLA DESTANI VE GÜNGÖRAĞA DA KATILABİLİR. DOLAYISI İLE BEN BU AYAKTAKİ YARIŞ TEMPOSUNUN ÇOK YÜKSEK OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMDEN SONLARDA GELEN ATLARA ŞANS VERECEĞİM. BU ATLAR TUMBULAĞAM, CANIM MİRA VE CANYOLDAŞ OLACAK. YARIŞI ÖNLERDE TAKİP ETMEYİ SEVEN ANCAK HAFİF KİLOLU OLAN RÜZGARBERK DE SONLARA KADAR DİRENEBİLİR.

2.AYAK: BU AYAKTA DEMBE ÖNDE ÇOK BOŞ KALACAK, BU AT ÇİMDE DE GİDER. SONLARDA BULUT ETKİLİ GELECEK BAKALIM KİM KAZANACAK?

3.AYAK: LORD ADMİRAL VE BABA AVCI KAÇACAK, FLORİDA COAST HEMEN ARKALARINDA BEKLEYECEK VE YARIŞ SÜRATE BİNECEK. BU SEFER MESAFE 1600. BU NEDENLERDEN DOLAYI ETKİLİ JOKEYİ İLE SONLARDA SERT GELECEK PREMIUM MOVER BENİM BANKOM OLACAK.

4.AYAK: YARIŞIN BAŞLARINDA DELİKARADAN SIYRILARAK LİDERLİĞİ ALACAK OLAN TÖVBEKAR BENİM İLK ATIM. SONLARDA GELECEK OLAN ILDIR EFESİ, ÖZMAHİDE VE ÇAMLIYAYLA BU ATI GEÇMEYE ÇALIŞACAKLAR. BAKALIM BAŞARABİLECEKLER Mİ?

5.AYAK: BAŞHÜKÜMDARI ANLATMAYA GEREK YOK UZAK ÇEKER

6.AYAK: DORUKRÜZGAR VE STEEL CLAW LİDERLİĞİ ALACAK, SONLARDA AĞADADAŞ, REFLEX, RUNFOR RÜYA VE BLACK DRAGON ETKİLİ GELECEK. BU AYAK KARIŞIK TUTTUĞUNUZ TÜM ATLARI EKLEYİN DERİM.

Sizin İçin Önerilenler