GANYANADAM 7 ŞUBAT İZMİR YORUMLARI

230

1.AYAK: Neredeyse burada koşacak atların tamamına yakının kaçak atlar olması beni bekleme yapan DREAM SOLDIER’a yönlendiriyor. 209 gündür koşmayan REFLEX ise dinçlik yarışı yaparsa affetmez. Ben 2 atla geçeceğim siz tuttuklarınızı ilave edin.

2.AYAK: MARUFTAY ve KRAL ARTUR liderliği alacak. Bu ikili arkadaki rakiplerini uyuytup yavaş tempo ile giderlerse, son düzlükte ikisi kapışır. Birbirlerini yerlerse, bana göre bütün atların geliri var. Ben ilk seçenek olacak diyorum ve riske giriyorum. Burayı da bu iki atla geçiyorum.

3.AYAK: ŞİFNE EFESİ kaçar HASKARACA son düzlükte onu geçmeye çalışır. Kimin gücü fazlaysa yarışı o alır düşüncesindeyim.

4.AYAK: INNOVATION‘u kovalayacak at yok dikkat. Bir çırpıda yarışı bitirebilir. Sonlarda PRINCESS DI etkili gelecek. Bakalım geçebilecek mi?

5.AYAK: ROBIN SON, BLACK SMITH ve LATEST NOVEL koşuyu yüksek sürate bindirecekler. Ben burda geride bekleyen ve hafif kilosu ile RHYTHM OF POWER‘I günün bankosu olarak öneriyorum.

6.AYAK: Koştuğu yarışlara bakıldığında buradaki rakiplerinin çok üstünde görünen BALCK PANTHER yarışın favorisi görülüyor. Fakat bu kez mesafenin uzun olması bu yarışı karıştırabilir. O yüzden bu yarışa hepsi diyorum

 

Sizin İçin Önerilenler