GANYANADAM 16 MART URFA TAHMİNLERİ

574

1.AYAK: STARTIN VERİLMESİ İLE BİRLİKTE AZADAĞA LİDERLİĞİ ALACAK ŞİMŞEKBERK VE DİZDARMERT ONU KOVALAYACAKTIR. GEÇEN YARIŞ AZADAĞANIN ÜZERİNE ÇOK GİDİLEREK PRES YAPILMIŞTI VE BU NEDENLE AZADAĞA SON METRELERDE DURMUŞTU. BU SEFER ÖYLE OLMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. AZADAĞA ALTERNATİF TEKİMDİR. EĞER SON METRELERDE DURUSA RAKİPLERİ, ŞİMŞEKBERK, DİZDARMERT, BURÇAKHAN, ŞUBATHAN VE CATCH MONEY OLUR.

2.AYAK: 1 VE 2 NUMARA LİDERLİĞİ ALIP KOŞUYU SÜRATLENDİRECEKLERDİR. KOŞUNUN SÜRATE BİNMESİ SON YARIŞLARI DA HARİKA OLAN VE GRUBU NORMALDE RAHAT GEÇMESİ GEREKEN KÖÇEK‘E YARAR. BU AT BENİM BANKOMDUR.

3.AYAK: KOŞUNUN BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE ROJHATAĞA LİDERLİĞİ ALIR VE YAVAŞ BİR TEMPODA YARIŞI SÜRDÜRÜR. BU YÜZDEN ÖNE YAKIN GİDEN ATLARIN KOŞUYU KAZANACAĞINI BİLİYORUM AMA BU ATLAR HANGİLERİ OLUR ONU BİLMİYORUM. ARTIK KONDİSYON AÇIĞINI KAPATAN F.YARDIMCI TERCİHLİ FLASH STEP BENİM BİR BAŞKA ALTERNATİF BANKOMDUR. YANIN AT YAZMAK İSTEYENLER, ALAÇATIAĞASI, KENDİNİ UNUTTURAN BLACKS WINNER, EKÜRİ DESTEKLİ HUMBARA, N.ALTIN TERCİHLİ OSMANİYE ÇOCUĞU, UTKUN BABACAN VE TULPARHAN‘I YAZABİLİRLER.

4.AYAK: BU AYAKTA ÇOK KAÇAK AT VAR (2.6.9.10.11). BEN BUNLARIN İÇİNDE DAHA SERİ OLAN SON YARIŞINI KAZANAN VE HAFİF KİLOLU CRISTOPHER‘I ÖN PLANA ÇIKARIYORUM. YARIŞ ÇOK SERT GİDERSE GERİDEN SERT GELEBİLECEK FLOOD GIRL TEK RAKİBİDİR. BÜTÇENİZE GÖRE PARANTEZ İÇİNDE VERDİĞİM KAÇAK ATLARI DA İLAVE DEBİLİRSİNİZ.

5.AYAK: BUZKRALI LİDERLİĞİ ALIP FOTOYA KADAR DİRENMEYE ÇALIŞACAK. RAKİPLERİ SÜREYYA HANIM, ALTAN ABİ, OĞLUM MEMET VE JOKEY TERCİHLERİ İLE BAĞIŞBEY VE THUNDER MAN‘DİR.

6.AYAK: YARIŞIN BAŞINDA MORYAĞMUR, SEYRANTEPE VE DEJNİKLİ LİDERLİĞİ ALACAKTIR. DİKKAT ÇEKEN OLAY F.YARDIMCI KENDİ ATI OLAN DEJNİKLİ YERİNE SEYRANTEPE’YE BİNMİŞ. MOR YAĞMUR’DA YAKLAŞIK 7 AY ARADAN SONRA YARIŞ GÖRECEK. BU YÜZDEN SEYRANTEPE TEK OLABİLİR. BEN YANINDA KENDİNİ UNUTTURAN ŞUBAT İKİ VE YILMAZHOCA’YI DA YAZACAĞIM.

Sizin İçin Önerilenler