GANYANADAM 12 MART URFA TAHMİNLERİ

578

1.AYAK: STARTIN VERİLMESİYLE BİRLİKTE JET FAYİK VE YIĞMATEPE LİDERLİĞİ ALACAKTIR. BU İKİ ATTAN DAYANIKLI OLAN GELEBİLİR. ŞAYET KOŞUYU ÇOK YÜKSEK TEMPOYA ÇIKARIRLAR İSE GERİLERDEN FIRTINAKASIM VE VEYSELBABA SERT GELEREK KOŞUYU KAZANABİLİR.

2.AYAK: BU AYAĞIN İÇİNDEN ÇIKAMADIM HEPSİ DİYORUM.

3.AYAK: 2 AY SONRA URFADA 2 YARIŞ KOŞAN REMİLİKIZ ARTIK FORMUNU BULDU. STRATIN VERİLMESİYLE BİRLİKTE LİDERLİĞİ ALACAK VE KENDİ TEMPOSUNU RAKİPLERİNE KABUL ETTİRECEKTİR. DAHA ÖNCE GEÇİLDİĞİ BU RAKİPLERİNE BU KEZ DİRENEREK KOŞUYU KAZANACAKTIR. BANKOM.

4.AYAK: BALIKÇI FAİK’İN LİDERLİĞİ ALACAĞI KOŞUDA, BU ATI HEMEN ARKASINDA NARCOTİC VE SİLVERCLOUD İZLEYECEK. BUNLARA MAPRO DA KATILABİLİR. BEN BU KOŞUNUN AŞIRI SERT TEMPODA GEÇMESİNİ BEKLİYORUM. BUNDAN ÖTÜRÜ SONLARDA MERMİ GİBİ GELEBİLEN YELLOW FATHERLY SİZE GÜNÜN İKİNCİ BANKOSU OLARAK ÖNERİYORUM.

5.AYAK: ÖNDE BOŞ KALACAK OLAN KILAVUZAĞASI BİR BEYAZ BAYRAK AYNA YARIŞI YAPABİLİR. SONLARDA DURURSA RAKİPLERİ SERVİSU, ÇELİKŞAH, MELİKHAN VE DALLICALI OLUR GÖRÜŞÜNDEYİM.

6.AYAK: STARTLA BİRLİKTE LİDERLİĞİ ALACAK OLAN MAKTAYMAN VE DEMİRBAŞ AYRILIP GELEBİLİR. BU İKİ AT YARIŞI ÇOK YÜKSEK TEMPOLARA ÇIKARIRLAR İSE GERİLERDEN GELECEK VE YARIŞI KAZANABİLECEK OLAN ATLAR ZANAPALI, KARAPANTER VE LOMBARDİ OLUR GÖRÜŞÜNDEYİM. UFAK OYNAYANLAR İÇİN ALTERNATİF TEKİM MAKTAYMAN’DIR.

Sizin İçin Önerilenler