30 Mart Adana 1. Altılı Tahminleri – Detaylı Analiz

0 193

30 Mart Adana 1. Altılı Tahminleri

 1. Ayak: 5 – 4 – 2
 2. Ayak: 1 – 5
 3. Ayak: 8 – 9 – 10
 4. Ayak: 4 – 1 – 3 – 5
 5. Ayak: 4 – 6 – 2 / 15
 6. Ayak: 3 – 7 – 8

💰 Kupon Bedeli: 45 TL

Bu sadece bir tahmindir, garantisi yoktur. İsteğe bağlı olarak kuponda ekleme ve çıkartma yapabilirsiniz.


30 Mart Adana 1. Altılı Misli Kuponu

 1. Ayak: 5
 2. Ayak: 1 – 5
 3. Ayak: 8 – 9
 4. Ayak: 4 – 1
 5. Ayak: 2 – 4
 6. Ayak: 9 -7

💰 Kupon Bedeli: 2,25 TL

Bu sadece bir tahmindir, garantisi yoktur. İsteğe bağlı olarak kuponda ekleme ve çıkartma yapabilirsiniz.


30 Mart Adana 1. Altılı Tahmin Analizi

 1. Ayak

Bu ayakta normalde (5) SEYDO BABA’yı tek geçmeyi düşünüyordum fakat risk almamak adına bu koşuya 2 safkan daha eklemek istiyorum. (4) FEHMİBEY ve (2) MADAM CHERNOBYL safkanlarını da bu koşuya riski biraz daha indirgemek için ekliyorum.


 1. Ayak

Bu koşuda (1) HAS YAĞIZ’ın performanslarına nazaran bu koşuyu rahatlıkla alacağını düşünüyorum ancak (5) DOWN TOWN’nda geçmişteki koşularına bakıldığında ve performansına nazaran bu koşuda HAS YAĞIZ ile burun buruna gideceğini düşünüyorum. HAS YAĞIZ ve DOWN TOWN safkanlarının haricinde bu koşuda beni korkutan 2 safkan daha bulunuyor. (2) SPARTACUS ve (3) ZAFER MEYDANI safkanlarının da bu koşuda ortalığını karıştıracağını düşünüyorum. İsteğe bağlı olarak önerdiğim bu son 2 safkanı da değerlendirebilirsiniz.


 1. Ayak

Bu ayakta “şahsi görüşüme göre(8) STRONG HOLD, (9) VARAN EFE ve (10) YOLDAŞKAYA safkanlarının mutlaka bu koşuda geleceğine inanıyor ve bu koşuyu 3 safkanla noktalıyorum.

(9) VARAN EFE, (7) SILK ROAD ile eküridir.


 1. Ayak

Bir önceki ayakta olduğu gibi altılının 4. ayağı 1800 Çim koşusunda (1) FAHRENHEİT, (3) ŞUBARTAY, (4) FIRTINA VADİSİ ve (5) ZEKİ DAYI safkanları yazarak bu ayağı “kendimce” garantiliyorum.


 1. Ayak

Koşuya bakıldığında ortada büyük bir risk olduğu her taraftan görülüyor. Fakat bu koşuda (6) ARISAN sağlam bir performans sergileyeceğini düşünüyorum. Tabi bu ayağı sadece ARISAN ile noktalamıyorum. ARISAN safkanının yanı sıra; (4) HÜRADAM ve (2) ATEŞ KRALLIĞI safkanlarını da bu koşuya ekliyorum. İsteğe bağlı olarak (15) ANADOLUKAN safkanı da bu koşuya eklenebilir.


 1. Ayak

Bu ayakta “şahsi görüşüme göre” 2 adet sürpriz safkan var. (3) GRAND HARMONY jokeyi DANYAL KAYA sayesinde herkesi şaşırtacağına inanıyorum. Ek olarak (7) MUGSY safkanının jokeyi olan AHMET ÇELİK sayesinde yine bu koşudakileri şaşırtacağına inandığım bir safkandır. Bu koşuda mutlaka gelmesini beklediğim safkan ise; (8) ROERMOND safkanıdır.

 

Kupon Bedelleri, sitemizde bulunan Kupon Hesaplama sistemi sayesinde hesaplanmıştır. Sizde yaptığınız tahmin kuponunun bedeli hesaplamak istiyorsanız. Buraya tıklayarak Altılı Kupon Hesaplama sisteminden kuponunuzun bedelini hesaplayabilirsiniz.

Yorum Yap

Gizliliğiniz için E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.