27 Mart İstanbul Altılı Tahminleri – Detaylı Analiz

27 Mart İstanbul Altılı Tahminleri

1 253

27 Mart İstanbul Altılı Tahminleri

 1. Ayak: 10 Banko / 3 – 1
 2. Ayak: HEPSİ (12 At var)
 3. Ayak: HEPSİ (8 At var)
 4. Ayak: 2 Banko / 3
 5. Ayak: 1 Banko / 2 – 4
 6. Ayak: 2 – 10 / 7

💸 Ekonomik Kupon Bedeli: 13 TL

Bu sadece bir tahmindir, garantisi yoktur. İsteğe bağlı olarak kuponda ekleme ve çıkartma yapabilirsiniz.

27 Mart İstanbul Altılısının Başlayacağı Saat: 19:00


27 Mart İstanbul Altılı Tahmin Analizi

 1. Ayak

(10) YAĞIZAT’ın performansını göz ardır etmek imkansız. Yağızat’ın eski koşularındaki mesafeye baktığımızda 2000 Metrelik sentetik kum pistteki yarışta 2. Geldiğini belirtmek isterim. Bugünkü yapılacak olan koşu 1300 Metre olduğu için bu yarışın üstesinden gelecektir. Resmen kum pistlere fısıldayan at diyebiliriz. Kum pistlerin yanı sıra çim pistlerdeki başarılarını da laf söylenemez. Bugünkü koşudaki Yağızat’ın jokeyi Müslüm Çelik olmasıyla birlikte ortaya çok güzel sonuçlar çıkacağına eminim. O yüzden 10 Numaralı YAĞIZATI ilk koşuya gururla ekliyorum.

(3) UMUTLU safkanın sentetik kum pistlerdeki performansına baktığımızda Yağızat’ın arkasına yazılması doğru bir karar olacaktır. 3 Numaralı UMUTLU safkanı da kuponuma ekliyorum.

Son olarak (1) ÖNCÜPINAR safkanını performansını incelediğimizde gayet başarılı koşulara sahip olduğunu görebiliriz. Üstelik bugünkü koşusunda jokeyi Gökhan KOCAKAYA olduğu için tahminimde risk almamak adına ÖNCÜPINAR safkanına yer vermek istiyorum.


 1. Ayak

Bu ayakta yapacağımız at tercihiyle fazlasıyla risk almış olacağız. O yüzden seçim yapmak yerine bu ayağı HEPSİ diyerek geçiyorum.


 1. Ayak

Önceki ayakta olduğu gibi risk almamak için bu ayağı da HEPSİ diyerek geçiyorum.


 1. Ayak

Bu ayakta (2) BAYBAŞKAN’a çok inanıyorum. O yüzden tercihim banko olarak yazmak. Bu ayağa eğer at ekleyecek iseniz bir diğer önerim ise (3) CURTARALO olacaktır.


 1. Ayak

(1) ŞAHİNTER safkanın bu koşuda çok başarılı işler çıkartabileceğini düşündüğüm için ŞAHİNTER’i banko olarak bu ayağıma ekliyorum. Kuponunuzu biraz daha büyütmek istiyorsanız sizlere önerebileceğim safkanlar; (2) AKKULA ve (4) ERTEMİZ olacaktır.


 1. Ayak

Altılının son ayağı olan 6. Koşuda eski performanslarına nazaran önerebileceğimiz 2 safkan var. (2) BADESU ve (10) SÜNDÜS SULTAN isimli safkanları altılının son kuponuna eklenebilir. Kuponu biraz daha büyütmek istiyorsanız önerebileceğimiz safkan (7) OYMAPINAR olacaktır.

Kupon Bedelleri, sitemizde bulunan Kupon Hesaplama sistemi sayesinde hesaplanmıştır. Sizde yaptığınız tahmin kuponunun bedeli hesaplamak istiyorsanız. Buraya tıklayarak Altılı Kupon Hesaplama sisteminden kuponunuzun bedelini hesaplayabilirsiniz.
1 Yorum
 1. Orhan

  Tahmin güzel ama bence 5. ayağa mutlaka 2 numara eklenmeli.

Yorum Yap

Gizliliğiniz için E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.