26 Eylül Kocaeli Yorum ve Şablonlu – KAZANDIRDI! Hayırlı Olsun

7

At sayısı itibari ile zor bir program. Trafik sorunu ve binici profilinin düşüklüğü sebebiyle yarışlarda çok farklı sonuçlar çıkabilir. Mütevazı kuponlar yapmanızı tavsiye ederim.

1.AYAK :

KÜLÜNK SULTAN çok formda, ideal aprantisi ile tam mesafesinde favorimdir. TO BE BY YOUR SIDE mükemmel son koşusunun ardından Ankara’dan formda geliyor ve Çiçek’le bu pistte de iyi koşacaktır. SİNKIZI,  3 yaşlılığını başarılı geçiriyor.Yarış dereceleri itibari ile bunları da geçebilirim diyor. Kalitesinin bu grubun üzerinde olduğuna inandığım ancak bunu performansına yansıtamayan VİRA VİRA enerjisi yüksek jokeyi ve iyi dereceli idmanlarıyla başarılı olabilir.

2.AYAK :

4 Aylık aranın ardından ters mesafede ve rakibinden 10 kg ağır olarak start alan BABA FERHAT o koşuyu 2.tamamlamıştı.Yaklaşık 6 ay önce uzun mesafede Sinyor Şamil gibi açık yarış atını geçebilen safkanın kalite olarak bu atlardan üst düzeyde olduğunu düşünüyorum. Aynı binicisi ile uzayan mesafede BANKO.

3.AYAK :

Finesse’in anne kardeşi BON BON BORA’nın son 15 günde 6 işi var ve bunlardan 3’ünü yarıştaki binicisi ile yapmış. Dereceleri vasat olsa da kan hattı sebebi ile favorim.

Kaliteli Kudretağa ve Gölcüklü’nün anne kardeşi YENİLMEZKAAN’ın babası Invasion da grup koşularda dahi boy göstermiş kumcu ve ayağına çabuk bir safkandı.YENİMEZKAAN babasına benzemişse biraz teşvik de isteyecektir. S.Özen sağlam çalışırsa şanslıdır.

İstanbul’da hazırlanan Lion Heart tayı GOLDWYN’in çalışmaları da iyi. Tokaçoğlu katkısı ile dikkate almak lazım.

A.Sözen’in bineceği ve Cemiloğlu gibi önemli bir ekürinin atı TAŞKESEN Ankara’da hazırlanmış.İdman dereceleri fena değil.

Dai Jin tayı GOLDMARK’ın anneden kardeşi Komshu olması sebebiyle kumda da gider gibi. 5 Kg avantajı ve iyi dereceli çalışmaları ile sürpriz.

Cuvee yavrusu ve kalite Virtues Champ’in anne kardeşi SPARTAN İLAYDA’nın idmanları vasat olsa da kan hattı tehlikeli.Çok at yazacaklar değerlendirebilir.

4.AYAK :

Cahide koşusunda dahi bana göre çok başarılı koşan,  bu aralar iyi giden Can ekürisinin safkanı SANBERK çok formda. Bir önceki yarışında da bugünkü aprantisi ile Kocaeli-1400’de 2. Kalmıştı. Bu sefer kazanması lazım. Sürpriz arayanlara, son katıldığı KV-6 koşuda  3. Olurken Ulukız’ı geçen , A.Kurşun’lu, formda UMUT ÇİÇEĞİ’ni yazın derim.

5.AYAK :

Bu mesafelere bayılan babası Horasanlı’nın kopyası formda TARIKHAN apranti desteğiyle favorim. İlerleyen yaşına rağmen formda BAYDARŞAH -bence uzun mesafelerde daha başarılı olan jokeyi- U.Polat ile 2.atım.

6.AYAK :

Her yarışı öncekinden iyi olan ve acemi aprantilerden de kurtulan FEHİMAN favorimdir.Yeniden hafif kiloya dönen ve dereceli galoplar yapan KILÇIK, daha önce geçtiği rakipler yanında 2.atımdır. Uzun kumda çok başarılı koşacağını düşündüğüm GÜVENBEY ile altılımın çatısını kapatırım. Büyük kupon yapacaklara, son koşuların jokeyi M.Çiçek’in bineceği kalite SERDENGEÇER’i ve yine kaliteli ZAMAN YOLCUSU’nu ilave edin derim.

ALTILI TAHMİNİM

1-5-7-6

4(5)

1-7-3-6-2  /  8

1   /  7

10-4 

8-9-14 /  4-2

TUTAR:  7,20 TL / 28,80 TL  …BOL ŞANSLAR…

oyunumuz tutmuşdur, değerlendiren dostlara hayırlı olsun

Sizin İçin Önerilenler