21 KASIM ADANA-Yorumlu Şablon

3

1.AYAK: 10-7-1-6-8 / 4-5

İdmanları çok iyi olup, 11 Ocak 2015 doğum tarihi ile gün ve ay olarak rakiplerine karşı avantajlı SMOOTH ve başarılı idman dereceleriyle NIGHT LATERNE başta olmak üzere,  kum piste çok yakın orijini ile Duke Prospero’nun anneden kardeşi ALBERTO, düzenli idmanlarla ilk koşusuna hazırlanan GÜMBÜRGÜMBÜR,  Lion Heart tayı kontenjanından yazmamız gereken ve 2 yş İng taylarına çok başarılı binen jokeyi ile start alacak NOBLE BOY kuponlara yazılmalıdır.Büyük kupon yapacaklara sıralamadaki diğer tayları tavsiye ederim.

2.AYAK: 4 (BATINHAN)

Tam mesafesinde, uygun kilosu ve kendisini tanıyan jokeyi ile start alacak BATINHAN bu kez şeytanın ağzını burnunu kıracaktır. BANKO.

3.AYAK: 7-5 / 3

Son yarışına göre 200 mt uzayan mesafede uygun kilolu SPARTACUS ve Ankara’da son koştuğu yarışta startta 2 boy kalıp virajda en dışarıları dolaşmasına rağmen kazanan  Malerba’nın 3 boy arkasında koşuyu 5.tamamlayan REBORN eşit şansa sahiptir.Büyük kuponlara PISCES da yazılabilir.

4.AYAK: 7-4-5 / 6

Verdiği kısa aralar sonrasında da başarılı koşabilen kalite TURAP ve son koşusunda stiline göre kısa sayılabilecek mesafeye ve jokeyinin dış kulvara çıkamamasına rağmen acı sprintini atarak,  kazanan Kreacher’ın 6 boy arkasında 4. bitirirken bana göre başarılı sonuç alan SAKE BOMB ortak favoridir.Uzun kumda da iyi koşacağını düşündüğüm SPEEDY GUNNER sigortadır. Büyük kuponlara Halis’in kendi atı TIGLON ilave edilebilir.

5.AYAK: 8-6-2-4 / 7-9-3-1-5

İdman dereceleri diğer taylardan farklı LORD OF TIME ilk atımdır. İstanbul’da hazırlanıp Adana’ya getirilen, başarılı aygır Artie Schiller tayı ve Göğüsgeren’in ahırdaşı EYYÜPHAN,  kaba kumda 2’de 2 yapan Rowdy’nin babadan kardeşi BERKEHAN ve başarılı idmanları ile DEAN ön planda değerlendirilmelidir. Büyük kupon yapacaklara ise sıralamadaki diğer tayları tavsiye ederim.

6.AYAK: 5 (DIAMOND DASH)

Bir başka Atman ekürisi ve dolayısı ile H.Karataş tayı DIAMOND DASH İstanbul’da önemli rakiplerle başabaş mücadele ettikten sonra bugün Handikap-14 koşacak. Pimienta yavrusu tayın, uygun rakipleri yanında, üstün süratini ve ihtiyaç olursa kısa sprintini  -1300 mt gibi kendisi için çok uygun mesafede-  kullanıp kazanmasını bekliyorum.BANKO.

7 TL / 46 TL….BOL ŞANSLAR…

Sizin İçin Önerilenler