19 KASIM İZMİR-Yorumlu Şablon

10

1.AYAK: 4-3-2-8 / 7-9-6

Bu tip mesafelerde başarılı DEATH RACER ve kaçak atlara başarılı bindiğine göre tempo yapmayı öğrendiğini söyleyebileceğimiz M.B.Sakallılar idaresinde CAFERAĞA, formunu yükselten BÜYÜK BABA ve kilo avantajı ile kendisini fotoya atabilecek EL FUEGO ön plandadır. Bu koşuda Günün Ganyanı olduğu için, kalite WEMBLEY FIRTINASI, son koşusunda gezinti yapıp pisti tanıyan MARAZHAN ve bu sefer uygun kilosuyla bomba beklediğim HAKUNA MATATA’yı büyük kupon yapanlar ihmal etmesin derim.

2.AYAK: 6-9 / 3-8

Yavrularının büyük çoğunluğu yarış kazanmış başarılı aygırlardan, kum pistin kralı ARASLI yavrusu DİLEĞİM yarış derecesi, form ve performans olarak diğerlerinden farklı gözüküyor. Formunu yükselten LANDING küçük kupona ilave edilebilir. Turbo yavrusu CANGÜLCAN ve gelecek vaat eden aprantisi A.O.Pazar ile KÖKMENİN KIZI büyük kuponlara ilavedir.

3.AYAK: 2-7-1 / 5-6

Son aylardaki galibiyetleriyle sınıf atladığını gösteren -63 kg dezavantajına rağmen- CATCH MONEY, bu sefer ciddi kilo avantajı olan KEHKEŞAN ve İstanbul sezonu sonrası İzmir’i tercihleyen Caş yavrusu ve kaba kuma bayılan Hasanşah’ın tam kardeşi ASLANPARÇASI ön plandadır. Son koşuları başarılı olan, Halis’in katkısıyla etkili olabilecek ZAMAN YOLCUSU ve bu sefer önde boş kalabilecek TURGUT USTA büyük kuponlara yazılmalıdır.

4.AYAK: 6-5-4-2-1-3

Bazı koşular vardır hangi at gelir diye değil, hangi at gelmez diye incelemek gerekir. Ben de koşuya o gözle baktım ancak gelmeyecek at bulamadım.Bence HEPSİ , sıralamam yukarıda.

5.AYAK: 3 (GÜRSOY)

H.Karataş ile start aldığı 7 koşuda 4 birincilik,2 ikincilik ve 1 üçüncülük yapan GÜRSOY sevdiği pistte, uygun rakipler yanında BANKO.

6.AYAK: 5 (DÜNYA TATLISI)

Güçlü rakiplerle başabaş mücadele ettiği koşuları ardından 5 ay ara verip katıldığı koşuda ekürisine geçilip 2.kalan DÜNYA TATLISI’nın bu grubun üzerinde bir tay olduğunu düşünüyorum.Son koşuları seven Çiçek gibi jokeyi ile BANKO.

8 TL / 50 TL…BOL ŞANSLAR…

Sizin İçin Önerilenler