17 EKİM KOCAELİ-Yorumlu Şablon

2

1.AYAK

Son koşusu çok başarılı inatçı safkan YAYLALI ve bekleyenler içinde en formda görünen ALFA KIZI ortak favorimdir.Kısa sprintini doğru yerde atar ve içe yatma huyunu aprantisi engelleyebilirse tam mesafesinde koşacak PENGUEN ve bu aralar iyi form yakalayan BALYECİ SALİH, müsait kilosu ve yetenekli aprantisiyle TO BE BY YOUR SIDE rakipleri olurlar. Büyük kuponlar için bomba HERCULES.

2.AYAK

Kalite HALENAY ve istikrar abidesi GÖRKEMLİ ortak favoridir.Ağır kilolu son yarışı uzun mesafede çok başarılı DOĞU PINARI rakiptir. FANİZAN, NURLUTAÇ ve RIO KARNAVALI dişi Arap atlarına haklı olarak güvenmeyen ve büyük kupon yapacak bütçeleri olanlar için ilavedir.

3.AYAK

Bu pistte The World is Yours’u geçip bombayı patlatan BLUE POWER İstanbul sentetikte aynı başarıyı tekrarlayamadı. Yeniden geldiği sevdiği pistte yetenekli aprantisi ile favoridir. Müşterek bahis harici uygulaması olsa ilk MBH olacak at olan KARAŞİMŞEK startta çok kalmazsa kalitesi ile her zaman şanslıdır. İyi orijinli ve istikrarlı  KING BURAK ve kumda da iyi koşabileceğini ispatlayabilecek LOVE ME TENDER ilavedir.

4.AYAK

İki formda, kaliteli, iyi orijinli ve kumcu safkandan RUN FOR VICTORY -biraz da bütçe sınırından- küçük kuponlar için BANKO. Doğal rakibi OHETİKA.

5.AYAK

Son yarışında güçlü rakiplerini rahat geçerken Istanbul’a göz kırpan DUKE OF İSTANBUL bu yarışı da kazanıp dük olduğu topraklara gelir.BANKO.

6.AYAK

Nisan ayındaki ilk yarışında bu pistte Yurdakul gibi çok önemli kumcu bir tayı geçme başarısı gösteren ŞAHGÖZÜ’nün 4 aylık ara sonrası Bursa’da virajı en geri dönmesine ve önü kapanmasına rağmen 5.kaldığı koşu bence taya galop niyetine geldi.Idman dereceleri ve formda jokeyiyle favorimdir.En önemli rakibi AGF çıkacak BOMBACAN olur.

ALTILI GANYAN

5-4-7-3-6  / 1

2-6-8  / 5-3-4

1-4-5-6

5 / 4

5

10-1

7 TL / 33 TL….BOL ŞANSLAR….

 

Sizin İçin Önerilenler