14 KASIM ADANA-Yorumlu Şablon

5

1.AYAK: 2-3 / 5-8-7

Adana kumundaki son 2 koşusunda harikalar yaratan ve aynı formunu sürdürdüğünü son idman dereceleri ile de kanıtlayan CREED ve çok kaliteli bir at olduğuna inandığım ve ileride belki de Grup koşularda göreceğimiz HEYAMOLA ortak favorimdir.Ağır kiloyla 3.kaldığı yarışı çok başarılı MISTER TICKER, aldığı start eğitimi işe yararsa GİRAY KASIRGASI ve Özcan’ın bir kez daha tercih ettiği EREN EFENDİ büyük kuponlara yazılabilir.

2.AYAK: 8-6-5-7

Kazanmanın eşiğine gelen TAMER REİS, Bursa-İzmir-Adana-Diyarbakır gezdirilmese belki de şimdiye kadar kazanmıştı.Formda aprantisi ve uygun kilosu ile ilk şansa sahiptir.Kalite olarak bu grubun üzerinde olmasına rağmen yeni yeni kendini bulan ATEŞ KRALLIĞI, Turbo tayı olup Aşemez’in de anne kardeşi SANGAM ve Başseklavi’nin tam kardeşi olmasına rağmen orijininin hakkını bir türlü veremeyen ÖZKARA favorinin rakipleridir.

3.AYAK: 2-4

Ankara’da 1 ay önce kendi yaşıtı Grup atlarla başarıyla mücadele ederken, son yarışında kaliteli rakibi olmasına rağmen beklemediğim şekilde dişi INAZUMA’ya geçilen ve şimdi H-14 koşacak SHARPA  -eğer bilmediğimiz bir sıkıntısı yoksa- doğal olarak  ilk şansa sahiptir. Rakibi son koşularını ve orijinini çok beğendiğim GALLUS olabilir.

4.AYAK: 7 (GOOD CURRY)

Uzun aradan sonra koştuğu GR1 koşuda son 400 ‘e kadar mücadele içinde olan ve sonradan jokeyinin enseye basıp, bugünkü antrenman bitti deyip üzmediği GOOD CURRY uçaklarla yarıştığı Adana kumunu ve uygun rakipleri buldu.BANKO.

5.AYAK: 5-3 / 8

Son koşularında hep kazanıra giren fakat kazanamayan KARAFIRAT bu kez uygun rakipleri buldu, ilk şansa sahiptir.Son koşusunu ve orijinini çok beğendiğim CAHİL rakibi olur. California’nın anne kardeşi olan, Özcan’ın ışık görüp bindiği ve idmanları da iyi sayılabilecek SAMRAVHAN bir solukta bitirebilir, büyük kupona ilavedir.

6.AYAK: 2-7-8-6 / 1-9

Zor bir koşu.Son koşusunu beğendiğim tay , Bilgekurt ve Nilda’nın tam kardeşi ÇIRAK, İstanbul’dan formda gelen Turbo yavrusu MOSKOVA ATEŞİ ve Sadettin’in kantarmasını seveceğini düşündüğüm Savaş Atı’nın anne kardeşi UZUNBEY ilk planda göze çarpan taylar.Kaba kum performansı iyi olan ve son koştuğu KV ve GR koşulardaki performansını ölçü almadığım KOMET mutlaka yazılmalıdır.Formunu yükselten AKERSAN ve GÜMÜŞTAN bu tayların rakibi olacaktır.

7 TL / 43 TL…BOL ŞANSLAR…

Sizin İçin Önerilenler